DEVELOP YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS NOKTASI

Kronoloji

DEVELOP'un 60 yılı aşkın geçmişi boyunca süren faktör, günlük iş hayatınızı kolaylaştıracak ofis iletişim çözümleri ve servislerinin geliştirilmesi ve tasarımı olmuştur. Gelecekte sadece başarı öykümüzde değil, sizinkine de daha birçok bölüm yazacağız. Çünkü birlikte işinizi büyütebiliriz.

Kronoloji

DEVELOP'un 60 yılı aşkın geçmişi boyunca süren faktör, günlük iş hayatınızı kolaylaştıracak ofis iletişim çözümleri ve servislerinin geliştirilmesi ve tasarımı olmuştur. Gelecekte sadece başarı öykümüzde değil, sizinkine de daha birçok bölüm yazacağız. Çünkü birlikte işinizi büyütebiliriz.

Bugün

DEVELOP, çok fonksiyonlu cihazlarda yeni bir boyut sunar. Sezgisel ve anlaşılır bir işletme konsepti sayesinde, sistemler bir akıllı telefon veya tablet PC kadar kolay kullanılabilir. Dahası, DEVELOP'un yazılım çözümlerine bağlantı, her bir ineo sistemin gerçek doküman işleme yelpazesi ve günlük ofis iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olduğu anlamına gelir.

Develop GmbH, pazar pozisyonunu daha da güçlendirmek için Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH ve Konica Minolta Business Solutions Deutschland GmbH ile birleşiyor.

Birleştirilen grubun iki markalı büyüme stratejisinin bir parçası olarak, her iki marka müşterilerin ihtiyaçlarını müştereken karşılamak için birbirlerini tamamlıyor. Konica Minolta ve DEVELOP markalarını Konica Minolta'nın Avrupa'daki merkezlerinde bir araya getirerek ve pazara giriş stratejisini koordine ederek B2B pazarındaki müşterilere, şirket çapında baskı ve doküman iş akışları için daha kapsamlı çözümler sunulabilir.

2010'lar

DEVELOP, en kaliteli ofis iletişim sistemleri ve Avrupa'nın en büyük beş renkli baskı makinesi tedarikçisinden biri ile eş anlamlıdır. Doküman üretimi ve doküman yönetimi için sistem, yazılım ve hizmetler portföyü, kendini Avrupa'nın küçük ve orta ölçekli şirketlerin önde gelen tedarikçilerinden biri olarak kurmaya olanak tanır.

DEVELOP, ofis iletişiminin geleceğini şekillendirmede trend belirleyici, cesur ve yaratıcı bir rol oynamaktadır. Şirketin müşteri danışmanlığı konusundaki anlayışı, bir müşterinin doküman üretim ve yönetim süreçlerinin verimliliğini arttırmanın ana hedefi olan değerlendirmeleri, tasarım çözümlerini ve devam eden desteğin sağlanmasını içeren analiz ve tavsiyelerin ötesine geçmektedir.

2000'ler

DEVELOP, merkezini Gerlingen'den Langenhagen'e taşıdı. Tandem teknolojisine sahip ilk 4C ofis sistemi QC 1500 / QC 2000 piyasaya sürüldü. DEVELOP, Almanya'da 300'ün üzerinde uzmanlaşmış mağazasına ve ürünlerini dünyanın 60 ülkesinde pazarlamaktadır.

DEVELOP, üstün baskı kalitesini maliyet etkinliği ile birleştiren ineo ve ineo + serisi ile yeni bir ürün saldırısı başlattı. Ürün portföyü daha ileri çok işlevli yazdırma sistemlerinin devreye sokulmasıyla arttırıldı. Ürün serisi, çeşitli yazılım çözümleri ve hizmetleri ile tamamlanmaktadır.

Ineo + 6500'un piyasaya sürülmesi, DEVELOP'un giriş seviyesi üretim pazarına da hizmet etmesi anlamına geliyor. Diğer üretim sistemleri daha sonra tanıtılıyor. DEVELOP, küçük ofisler ve perakendeciler için A4 baskı sistemleriyle serisini geliştirir. DEVELOP, renkli ve siyah beyaz çok fonksiyonlu baskı sistemlerinin pazar lideri sağlayıcısı haline gelmektedir.

1990'lar

DEVELOP, 120 çalışanla hizmet ve ticaret şirketi olarak kurulan Minolta Group and Develop GmbH'ya tamamen entegredir. DEVELOP, piyasadaki ilk dijital b / w fotokopi makinesi - D3000iD'yi - ardından da bir yıl sonra ilk dijital renkli cihazı piyasaya sürdü. DFC 100 fırlatıldı.

1980'ler

DEVELOP, dünyanın en küçük otomatik fotokopi makinesi olan DEVELOP 10'u geliştiriyor ve ilerici tasarım için altı uluslararası ödül alıyor. DEVELOP, Minolta ile ortaklık anlaşması imzaladı ve bundan sonra Avrupa pazarına yönelik tüm küçük ve orta boy makinaları üretti. DEVELOP 100 piyasaya sürülür ve 100 binden fazla fotokopi makinesi üretilir.

1970'ler

DEVELOP, ilk küçük otomatik işyeri fotokopi makinesi olan Series 33 "Volkskopierer" i piyasaya sundu ve ayrıca ABD pazarına girdi. DEVELOP, standart kağıt olan DEVELOP 66.1 ile kullanılacak ilk cihazı geliştirir.

1960'lı yıllar

Elektrostatik teknoloji kopyalama devrim. DEVELOP, her işlem için makineler sunan tek üretici: difüzyon, elektrostatik, çift spektral ve ofset baskı.

1950'ler

Batı Almanya'da "ekonomik mucize" başlıyor. "Blitz" fotokopi makineleri için 16 patent ve 39 lisans, DEVELOP zaten 87 ülkede ürünlerini pazarlamaktadır. DEVELOP, "Blitz" fotokopi makinesi ve DEVELOP "Kombi" için ilk reklam fotoğraflarını üretiyor: "Bir kopya iki dakika."

21 Haziran 1948

DEVELOP, Dr. Walter Eisbein, Konrad Kral ve Arno Lippinghoff tarafından kuruldu. İlk üretim tesisi, Stuttgart-Zuffenhausen'de bulunan eski bir fabrika binası. Eisbein, dünyaca ilk olan "Blitz" fotokopi makinası geliştirir D 10 geliştirin.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaman Tüneli

 

 

 40'lar

Develop 21 Haziran 1948 yılında Dr. Walter Eisbein , Konrad Kral ve Arno Lipinghoff tarafından bulunmuştur. İlk üretim eski bir fabrika olan Stuttgart Zuffenhasen de gerçekleştirilmiştir. İlk mikrodalga fırının ve ilk renkli Televizyon programının Amerika'da ortaya çıkması ile aynı dönemde gerçekleşmiştir. Dr. Eisbein dünyadaki ilk "şimşek" fotokopiden Develop D 10'u ortaya çıkarmıştır.

 50'ler

"Ekonomik mucize" batı Almanya da yolunu oluşturmuş "şimşek" fotokopi 16 patent ve 87 ülkede ürünü piyasaya sürmüştür. Almanya dünya kupasını kazanmış ve Rock'n Roll dans pistlerinde yerini almıştır. Develop ilk reklam amaçlı resimlerini "Şimşek" fotokopi ve Develop "kombi" ile iki Dakikada bir kopya ibaresi ile ortaya çıkarmıştır.

 60'lar

Beatles grubu Amerika'da 10 sırada ilk 5 in içersindedir.Ful enjeksiyonlu otomobil motorları markette yerini almış , Neil Armstrong ve Buzz Aldrin ay üzerinde yürüyen ilk kişiler olmuşlardır. Fotokopi teknolojisinde elktronik değişiklikler oluşmaya başlamıştır. Yalnızca Develop üretici olarak her dalda ürünleri: Işık sistemli , elektrostatik , çift yönlü ve ofset print olarak gerçekleştirmiştir.

 70'ler

Develop Seri 33 "Volkskopierer" "yürüyen fotokopi" olarak ortaya çıkmış ve ilk küçük ebatlı otomatik fotokopi makinesi olarak Amerikan piyasasına girmiştir. İlk tüp bebek doğmuş doğmuş, Concorde normal uçuşlarına transatlantik rotası üzerinden başlamıştır. Develop ilk standart kağıtlı cihazını üretmiştir Develop 66.1 ile.

 80'ler

Develop dünyanın ilk küçük otomatik fotokopisi Develop D10 ile ileri düşünceli dizayn olarak 6 uluslar arası ödüle layık görülmüştür. Prens Charles ve Prenses Diana İngiltere de yüzyılın evliliğini tahta çıkarak kutlamışlardır. Develop ile Minolta ortaklık anlaşmasını imzalamış ve bu dönemden sonra küçük ve orta ebatta makineleri Avrupa marketine sunmaya başlamışlardır.Develop100 üretime başladıktan sonra 100.000 ünitenin üzerinde piyasada yerini almıştır. 

 90'lar

Almanya yeniden birleşmeyi kutluyor.Develop tamamiyle Minolta ile birleşme sürecine girmiştir. Develop Gmbh 120 personeli ile resmileşerek ticaret hayatına atılmıştır. Klonlanmış koyun "Dolly" ilk genetik ve benzerlik açısından kopyalanmış gelişme gösterip büyüyen memeli hayvan olmuştur. Develop ilk siyah-beyaz dijital fotokopi makinesini piyasaya sürmüştür D3000id bunu takip eden yıl ise ilk dijital renkli makineyi çıkarmıştır DFC100 ile.

 Bugün

Develop genel merkezini Gerlingenden Langenhagene taşıdı. İlk 4 renkli ofis sistemi ve tandem teknolojisini QC1500-2000 ile tanıttı. Avrupa topluluğu üçüncü ve son olarak final sahnesine ekonomik ve parayla ilgili tanıtımı ortak olarak Avrupa Merkez Bankasını kurdu. Develop Almanya içerisinde 300 den fazla bayisiyle ve dünya pazarında 43 ülke ile ürünlerini satmaktadır. Develop yeni ürünlerini piyasaya sürmüş Ineo serisi ile atağa geçmiştir.Bu da seçkin ürünler kopya kalitesi ve düşük maliyet ile ön plana çıkarmıştır.

 

 

DEVELOP ineo + 6500 araçlarının tanıtımı şimdi de hafif üretim pazarına hizmet vermektedir. Diğer üretim sistemleri takip edecek.

pic_history_0907_3.jpg

Ayrıca küçük ofisler ve tek tüccarlar için A4 baskı sistemleri ile line-up yükseltiyor 

DEVELOP renkli ve siyah beyaz çok fonksiyonlu baskı sistemlerinin pazar lideri sağlayıcısı olarak gelişiyor.

 

2010'lar

Kanada Vancouver Olimpik Oyunları'nda madalya masa başında ve FIFA Dünya Kupası Afrika topraklarında ilk kez yer alıyor. üst kalitede ofis iletişim sistemleri ile eş anlamlıdır ve Avrupa'da renk baskı sistemlerinin en iyi 5 tedarikçiler arasında yer alıyor. Ürün yelpazesi belge üretimi ve belge yönetimi sistemleri, yazılım ve hizmetleri içeren - küçük ve orta ölçekli şirketler için önde gelen tedarikçilerinden biri olarak Avrupa'da kendini kurmak için geliştirmek için sağlar. Bir trend olarak, oynamamaktadır geleceğini şekillendiren bir cesur ve yaratıcı bir parçası , Değerlendirir çözümleri tasarlar ve sürekli destek sağlar - birincil hedefi, her zaman müşterinin ortamında verimliliği artıyor: müşteri tavsiye Şirketin anlayışı iyi sadece analizler ve öneriler sağlayan ötesine geçer..
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kronoloji

 

 

 40'lar

Develop 21 Haziran 1948 yılında Dr. Walter Eisbein , Konrad Kral ve Arno Lipinghoff tarafından bulunmuştur. İlk üretim eski bir fabrika olan Stuttgart Zuffenhasen de gerçekleştirilmiştir. İlk mikrodalga fırının ve ilk renkli Televizyon programının Amerika'da ortaya çıkması ile aynı dönemde gerçekleşmiştir. Dr. Eisbein dünyadaki ilk "şimşek" fotokopiden Develop D 10'u ortaya çıkarmıştır.

 50'ler

"Ekonomik mucize" batı Almanya da yolunu oluşturmuş "şimşek" fotokopi 16 patent ve 87 ülkede ürünü piyasaya sürmüştür. Almanya dünya kupasını kazanmış ve Rock'n Roll dans pistlerinde yerini almıştır. Develop ilk reklam amaçlı resimlerini "Şimşek" fotokopi ve Develop "kombi" ile iki Dakikada bir kopya ibaresi ile ortaya çıkarmıştır.

 60'lar

Beatles grubu Amerika'da 10 sırada ilk 5 in içersindedir.Ful enjeksiyonlu otomobil motorları markette yerini almış , Neil Armstrong ve Buzz Aldrin ay üzerinde yürüyen ilk kişiler olmuşlardır. Fotokopi teknolojisinde elktronik değişiklikler oluşmaya başlamıştır. Yalnızca Develop üretici olarak her dalda ürünleri: Işık sistemli , elektrostatik , çift yönlü ve ofset print olarak gerçekleştirmiştir.

 70'ler

Develop Seri 33 "Volkskopierer" "yürüyen fotokopi" olarak ortaya çıkmış ve ilk küçük ebatlı otomatik fotokopi makinesi olarak Amerikan piyasasına girmiştir. İlk tüp bebek doğmuş doğmuş, Concorde normal uçuşlarına transatlantik rotası üzerinden başlamıştır. Develop ilk standart kağıtlı cihazını üretmiştir Develop 66.1 ile.

 80'ler

Develop dünyanın ilk küçük otomatik fotokopisi Develop D10 ile ileri düşünceli dizayn olarak 6 uluslar arası ödüle layık görülmüştür. Prens Charles ve Prenses Diana İngiltere de yüzyılın evliliğini tahta çıkarak kutlamışlardır. Develop ile Minolta ortaklık anlaşmasını imzalamış ve bu dönemden sonra küçük ve orta ebatta makineleri Avrupa marketine sunmaya başlamışlardır.Develop100 üretime başladıktan sonra 100.000 ünitenin üzerinde piyasada yerini almıştır. 

 90'lar

Almanya yeniden birleşmeyi kutluyor.Develop tamamiyle Minolta ile birleşme sürecine girmiştir. Develop Gmbh 120 personeli ile resmileşerek ticaret hayatına atılmıştır. Klonlanmış koyun "Dolly" ilk genetik ve benzerlik açısından kopyalanmış gelişme gösterip büyüyen memeli hayvan olmuştur. Develop ilk siyah-beyaz dijital fotokopi makinesini piyasaya sürmüştür D3000id bunu takip eden yıl ise ilk dijital renkli makineyi çıkarmıştır DFC100 ile.

 Bugün

Develop genel merkezini Gerlingenden Langenhagene taşıdı. İlk 4 renkli ofis sistemi ve tandem teknolojisini QC1500-2000 ile tanıttı. Avrupa topluluğu üçüncü ve son olarak final sahnesine ekonomik ve parayla ilgili tanıtımı ortak olarak Avrupa Merkez Bankasını kurdu. Develop Almanya içerisinde 300 den fazla bayisiyle ve dünya pazarında 43 ülke ile ürünlerini satmaktadır. Develop yeni ürünlerini piyasaya sürmüş Ineo serisi ile atağa geçmiştir.Bu da seçkin ürünler kopya kalitesi ve düşük maliyet ile ön plana çıkarmıştır.

 

 

DEVELOP ineo + 6500 araçlarının tanıtımı şimdi de hafif üretim pazarına hizmet vermektedir. Diğer üretim sistemleri takip edecek.

pic_history_0907_3.jpg

Ayrıca küçük ofisler ve tek tüccarlar için A4 baskı sistemleri ile line-up yükseltiyor 

DEVELOP renkli ve siyah beyaz çok fonksiyonlu baskı sistemlerinin pazar lideri sağlayıcısı olarak gelişiyor.

 

2010'lar

Kanada Vancouver Olimpik Oyunları'nda madalya masa başında ve FIFA Dünya Kupası Afrika topraklarında ilk kez yer alıyor. üst kalitede ofis iletişim sistemleri ile eş anlamlıdır ve Avrupa'da renk baskı sistemlerinin en iyi 5 tedarikçiler arasında yer alıyor. Ürün yelpazesi belge üretimi ve belge yönetimi sistemleri, yazılım ve hizmetleri içeren - küçük ve orta ölçekli şirketler için önde gelen tedarikçilerinden biri olarak Avrupa'da kendini kurmak için geliştirmek için sağlar. Bir trend olarak, oynamamaktadır geleceğini şekillendiren bir cesur ve yaratıcı bir parçası , Değerlendirir çözümleri tasarlar ve sürekli destek sağlar - birincil hedefi, her zaman müşterinin ortamında verimliliği artıyor: müşteri tavsiye Şirketin anlayışı iyi sadece analizler ve öneriler sağlayan ötesine geçer..