DEVELOP YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS NOKTASI

Ofis Danışmanlığı

Süreçleri, iş akışlarında ve maliyetlerin sürdürülebilir bir gelişme gerçekten işiniz için ne anlama gelirdi? Ve şahsen sizin için? Sadece GELİŞTİRMEK size özel danışmanlık hizmeti sunuyor ama aynı zamanda sürücüleri, kılavuzları, yazılım ve çok daha fazlası bulabileceğiniz geniş bir indirme merkezi bulunmaktadır. Aslında, tüm güncel kalın ve işinizi optimize etmek gerekir.

Maliyet yapısı hakkında ne olacak?

Tedarik maliyetleri, finansman maliyetleri, bakım maliyetleri, onarım maliyetleri, sarf malzemeleri, idari maliyetler ve daha birçok maliyeti. Hala fotokopi makineleri, yazıcılar, tarayıcılar ve faks sistemleri için maliyetlerin bir bakış tutabilir? Pazar araştırma enstitüsü Gartner tarafından yapılan bir ankete göre, şirketlerin içinde basılı materyalin hacmi son on yılda iki katına çıktı. Ama bütün işletmelerin sadece yüzde 20'si gerçekten fiili baskı maliyetleri tam olarak ne kadar yüksek biliyorum.

Maliyetleriniz üstünde kalmak!

Gelişmiş analiz kavramının yardımıyla, biz firmanızın maliyet yapısı ve çalışma prosedürleri optimizasyon potansiyeli aşağı izleyebilirsiniz. Ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir ısmarlama çözümlere tüm prosedürlerin detaylı analizinden: Biz bireysel ihtiyaçları doğrultusunda mükemmel performans ve uygun önlemler geliştirmekte destekler.

Analizimiz kavramı yararlanın!

Size yaklaşık gerçek masrafların bir ilk izlenim kazanmak için hızlı ve basit bir yöntem sunuyoruz.Deneyimlerimiz DEVELOP's analiz kavramı kadar% 18 potansiyel tasarruf sağladığını göstermiştir.Treading değer bir yolu.

Bizimle iletişime geçiniz. Biz yükümlülüğün ücretsiz kişisel görüşerek size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.