DEVELOP YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS NOKTASI

Veri Güvenliği

Günümüz iş şirket verilerine farklı veri karayolları bir sürü geçmeye vardır. Bu farklı karayolları korsanları ya da virüsler tarafından dijital saldırılar için fırsat bir sürü sunuyoruz. Ortamınızı güvence yardımcı antivirüs yazılımı, ağ yöneticileri ve diğer araçları İyi! Ama dijital ofis sistemi hakkında ne olacak? PC'nize yanı sıra çok fonksiyonlu sistem garantiledi?

Güvenlik standartları güvenebileceğiniz

Neredeyse her iş süreci ve iş akışı, başlar biter ya da her nasılsa çok fonksiyonlu ofis cihazına bağlıdır. Iş verilerinin bir sürü çok fonksiyonlu sistemi ile çalışıyor. Bu iş iş süreçleri ve iş akışları bir temel unsur olarak çok fonksiyonlu ofis sistem güvenliği devam eden tehditleri dayanmak zorunda olduğu nedenidir.

Standart güvenlik özellikleri ve seçenekleri Bizim kapsamlı profesyonel çözümler dayalı olabilir hangi güçlü bir kaynağını teşkil: algılamak ve güvenlik ihlallerini önlemek ve engellemek hem de çözüm knock-kurumsal finansal ve / veya itibar zedelenmesine yanı sıra özel bireyin seviyesi.

GELİŞTİRMEK sistemleri neredeyse Ortak Kriterler / ISO 15408 EAL3 standardı uyarınca istisnasız sertifikalıdır. Bu dijital ofis ürünleri BT güvenlik testleri için sadece uluslararası alanda tanınan standartlardır. Yazıcılar, fotokopi ve ISO 15408 sertifikası ile uyumlu yazılım tüm sıkı bir güvenlik değerlendirme geçti ve tatmin ve basiretli bir iş operasyonu aramak ve haklı beklemesin güvenlik düzeyleri tür teslim edebiliyoruz var.

Bizim Veri Güvenliği Broşürü güvenlik standartları hakkında daha fazla bilgi edinin ya da bizimle temasa doğrudan olsun.