DEVELOP YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS NOKTASI

DEVELOP 2014 Yazıcılarına BLI’dan Ödül

DEVELOP 2014 Yazıcılarına BLI’dan Ödül

Beş ineo cihazları ve ineo PRINT uygulaması ödüllendirildi

Langenhagen, Eylül 2014: BLI Yaz 2014 Seçim Ödüller beş ineo cihazlar ve kazananlar arasında biten ineoPRINT uygulaması ile GELİŞTİRMEK için bir başarı idi. BLI jüri kullanımı, görüntü kalitesi, güvenilirlik ve verimlilik beş sunulan cihazlar ve uygulamanın üstün güvenlik özellikleri kolaylığı ile etkilendim.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamada Başarı
"Bunlar BLI Ödüller farklı çalışma ortamlarında farklı müşterilerinin ihtiyaçlarını ve gelişmiş, kullanıcı dostu teknolojiye sahip ürünlerin geniş bir yelpazede gelişmesi bağlılığımızı karşılamak için devam eden çabaların başarı kanıtı," Olaf Lorenz diyor Genel Müdür, Uluslararası Pazarlama Bölümü Konica Minolta Business Solutions Europe. BLI Ödülleri Alıcılar Lab (BLI), farklı kriterlere geniş bir liste dayalı ofis doküman ekipman ve çözüm ürünlerini değerlendiren bağımsız bir şirket tarafından yılda iki kez verilir.

Üstün monokrom çok amaçlılar
Ödüllü A3 monokrom cihazlar - ineo 754e, 654e ineo ve ineo 454e - özellikle de baskı kalitesi, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı nedeniyle BLI jüriyi etkiledi. Ineo 454e Örneğin, en üst sınıf görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı mükemmel katkıda kapsamlı bir 200.000 gösterim testi ve diğer pek çok faktöre boyunca yüksek güvenilirlik sayesinde BLI jüriyi ikna etti. Bu faktörler daha hızlı ortalama tarama hızları daha iyi tasarlanmış bir kontrol paneli dahil, bir renk BLI jüri işaret PowerPoint için tarama için önizleme ve destek tarama, çoğu rakip modellerin standart bir özellik değildir.

Üretken güvenilirlik ve esneklik
İki A4 monokrom cihazları, ineo 4750 ve ineo 4050, aynı zamanda BLI ödülleri topladı. BLI jüri örneğin 75.000 gösterim ve INEO 4750 hızlı bakım prosedürleri üzerinde kusursuz güvenilirlik övdü. Jüri ayrıca çalışanların daha üretken olmanıza yardımcı olur kolaylığı kullanım özelliklerine etkilendi. Benim Tab özelleştirme fonksiyonu değinen BLI Avrupa Lab Manager Martin Soane "BLI özelleştirme gibi yüksek seviyeleri ile geliyor esnekliği seviyor" dikkat çekti. Başka güçlü özelliği ineo 4750 Martin Soane ekledi "Biz, bugüne kadar gördüğüm en iyi görüntü kalitesinde bazı üretti" oldu. Cihazlar BLI testlerinin çok sayıda göz önüne alındığında, bu gerçekten övgüsü.

Güçlü baskı uygulaması delme
BLI Avrupa Çözümleri Analist Ilja Reuckis belirttiği gibi bu, "Özellikle, mükemmel güvenlik fonksiyonları, set güçlü özelliği ile güçlü bir yumruk paketleri ve" çünkü ineoPRINT, iOS ve Android cihazlar için ücretsiz bir uygulama, BLI jüriyi ikna etti. Mobil baskı çok yaygın hale geldikçe, "uygulama önemli IT risksiz değildir; ineoPRINT gördüğümüz en sıkı güvenlik özelliklerinden bazıları o riskin çoğu. "BLI böyle bir güvenli baskı sürümü, kullanıcı kimlik doğrulaması, QR code kimlik, şifreleme ve yakalanan belgeler için parola koruması ve uygulamanın depolama klasörüne gibi özellikleri övdü azaltır Tek kullanışlı bir paket. Ayrıca gezinmek kolay olarak görülen menü ile, BLI jüri ineoPRINT etkileyici bir mobil baskı çözümü olduğu sonucuna varmıştır.

Daha fazla bilgi:

Ole Maaz
Uzman Pazarlama İletişimi
Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH
Tel .: +49 (0) 511-7404-5213
Ole.Maaz (at) konicaminolta.eu